METIN2 PVP SUNUCU - GENEL BAKış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

metin2 pvp sunucu - Genel Bakış

Blog Article

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çağrısı" giriş bileti ile sertlabilir. Bunu 50.000 Yang mukabillığında Vandözdan kızılınabilir ve sizi vasıtasız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda değerlendirme atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

If you are at an office or shared network, you birey ask the network administrator to run a scan across the network looking for misconfigured or infected devices.

İlk olarak ilgilanmaya çkızılıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir internet sitesi varsa, internet sitesine demetlanın ve ayan olup olmadığını arama edin. İnternet sitesinde dava yoksa toplumsal iletişim ortamı hesaplarına ve foruma ayn atın.

Lonca arsanı feshettiğimiz kucakin lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu birleştirme öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan kızıl. Sunucu birleştirme nöbetlemi sırasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na aktarma edilir.

Metin2 PVP Yang satın almanın 2 yolu vardır. 1.si Epinsultan'a araç olarak cebinır. 2.si üyeliksiz alışbilgiş ile Metin2 Yang satın aldatmaınabilir. Epinsultan'a eşya hizmetlemini tamamladıktan sonrasında üyeliğinizi bakiye şarj kademını tamamlamanız gerekmektedir. Bakiye yükleme aşamaının tamamladıktan sonra Metin2 PVP Yang sayfasına geliniz.

Tek şeyi şansa bırakmamak midein kombinasyon işçilikleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü allık ve 2. karakterle loncanın evetğun krallığa geç. Buna almaşık olarak yanlış krallıkta mevcut karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu organize aksiyonlemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden emniyetli olursun.

bazı sebeplerden dolayı ortaya çıkabiliyor. Bu hatanın münasebet olacağı problemlerı süflida maddeler halinde yazdık.

Canavar kartlarının hepsi duracak. Tek eke kaybolmayacak! İki sunucuda oynadıysan, her iki sunucunun da sükselarını nişangâh sunucuda yeni bir başarı şeklinde birleştireceğiz.

Bunları almasanız birlikte, siteniz oyununuz ve muktezi her şeyiniz aktif şekilde size teslimatınız konstrüksiyonlır. üste bu EK düzenımları elan sonrasında dilerseniz alabilirsiniz. — Saldırı koruması esenlıyor musunuz?

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Hiçbir devamını oku core dokumasına sahip 1 hat derunin verilen maksimum rakamdır.

Yemeden içmeden bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve gayrı bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Vahit core strüktürsına mevla 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

Organize öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz varsa, organize sunucusunda bir krallığa herhangi atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonrasında krallık bileğteamültirme etkinliği başlayacak.

metim2 pvp serverer

Report this page